Ledelse og ansatte

Ledelse og administrasjon


Rektor: Ellen Sundby 
Tlf: 92818792


Assisterende rektor: Randi Sømo 
Tlf: 97697337


Undervisningsinspektør for 1.–2.trinn: Sverre Martin Tunheim
Tlf: 95920385


Undervisningsinspektør for 3.–5. trinn: Annette Myren 
Tlf: 47050258 


Undervisningsinspektør for 6.–7. trinn + T klassen: Hege Ekanger Bjerke
Tlf: 90968236


Sosiallærer/leder av Mestringsteamet: Marte Skaugen 
Tlf: 95932502

Miljøkoordinator: Henrik Solbakken  Tlf: 47629785


Miljøkoordinator: Frida Karlsson
Tlf: 47455141

Skaret
Kontorleder: Veronica Skaret 
Tlf: 93227676


Konsulent: Heidi Bakke


Konsulent: Walayat Bibi 


IKT: Thomas Langaard
Tlf: 


Driftsleder: Morten Jakobsen 
Tlf: 41633808

Renholdere:
Victor Kayembe 
Haregu Abraham

Pedagogisk personale:

1. trinn: 

 

1A: Edit Barocsi

Tlf:

1A: Christine Kopperud Eriksson 
Tlf: 9170962

 

1B: Espen Standal

Tlf:

 

1B: Elin W. Schäfer

Tlf:

1C: Kari Stenersen 

Tlf: 91709541

 

1C: Almelina Agovic

Tlf:

 

1D: Meryem Gonzalez 

Tlf: 45874278

 

1D: Stine L. Moe

Tlf:

 

Spesialpedagog: Lene Ekornhol Bjerktveit

Tlf:

 

2. trinn:


2A: Helene Blystad Walseth 
Tlf: 48038616

2B: Janne Andorsen 
Tlf: 94783407


2C: Nicoline Høeg 
Tlf: 40020912

 

Spesialpedagog: Stine Moen

Tlf:

3. trinn: 

3A: Geir Martin Skogrand
Tlf: 90598483

3B: Malin Antonystallin
Tlf: 91709589


2C: Stine Abrahamsen 
Tlf: 94871964

Spesialpedagog: Anna Barbara Sagvolden 
Tlf: 46802445 

4. trinn: 


4A: Suprit Brar

Tlf:

 

4B: Cecilie Bråthen

Tlf:

 

4C: Knut Odden

Tlf:

Spesialpedagog: Iqra Ali

Tlf:

 

5. trinn: 


5A: Kristin Sollie Wold 
Tlf: 468099469

 

5B Kjetil Barth

Tlf:


5C: Emilie Grande 
Tlf: 47485282


5D: Magnus Tønnesen 
Tlf: 46804673 

Spesialpedagog: Kristine Brakstad 
Tlf: 94784589


Spesialpedagog: Mayte Arjona 
Tlf: 91744054

 

6. trinn: 

6A: Andres Godø 
Tlf: 


6B: Ulrik Sundby 
Tlf: 94793896 


6C: Fatemeh Javad 
Tlf: 46801572

 

Spesialpedagog: Marit Reistad
Tlf: 91721195

Spesialpedagog: Line Hardy 
Tlf: 94790821

7. trinn: 


7A: Colm Holmagan 
Tlf: 91718972 

7B: Sadiq Dahir 
Tlf: 94785761


7C: Nathalie Willarama 
Tlf: 


Spesialpedagog: Marthe Kvesetmoen 
Tlf: 94796142

T-klassen:


Kontaktlærer: Lise Jarlsby 
Tlf: 91709156


Kontaktlærer: Lene Lyberg 
Tlf: 91718259


Faglærer/ressurslærer: Dehar Ardemi 
Tlf: 48999828


Assistent: Monica Sturtzel

Aktivitetsskolen:


AKS-leder:Janne Lindgaard 
Tlf: 47782493

Fungerende AKS leder (f.o.m 21.2.2021)+Baseleder 3.-4. trinn: Radouane Khris 
Tlf: 47 63 90 03

Baseleder 1.-2. trinn: Juni Andersen
Tlf: 46 81 18 57

Assistenter

Gunay Agbal
Vasifje Ademi
Fouzia Hassan Mohamadnuri
Vanitha Pathmasri
Abderrahim Salam Samouh
Selenge Waale
Amirthini Wimalarasan
Mina Sadouk
Hulya Bastas
Oda Sørlie
Arvin Go
Rosanna Aquino Ogando
Abukar Haji
Monique Aarseth
Jamie Tower
Dyveke Christine Sæther
Vahiba Iqbal
Enoch Richard Kirya-Atabala

Organisasjonskart

Organisasjonskart 2020-2021.pdf