Ledelse og ansatte

Ledelse og administrasjon

Rektor: Ellen Sundby Tlf: 92818792

Assisterende rektor: Randi Sømo  Tlf: 97697337

Undervisningsinspektør for 1 .- 2.trinn: Sverre Martin Tunheim Tlf: 95920385

Undervisningsinspektør for 3. - 5. trinn: Annette Myren Tlf: 47050258 

Undervisningsinspektør for 6. -7. trinn + T klassen: Hege Ekanger Bjerke Tlf: 90968236

Sosiallærer/leder av Mestringsteamet: Marte Skaugen Tlf: 95932502

Miljøkoordinator: Henrik Solbakken  Tlf: 47629785

Miljøkoordinator: Frida Karlsson   Tlf: 47455141

 

Kontorleder: Veronica Skaret tlf: 93227676

Konsulent: Heidi Bakke

Sekretær: Walayat Bibi 

 

IKT: Kjell Stolpnes Tlf: 98098505

Driftsleder: Morten Jakobsen Tlf: 41633808

Renholder: Victor Kayembe  Haregu Abraham

 

Pedagogisk personale:

1A: Helene Blystad Walseth tlf: 48038616

1B: Kari Stenersen tlf: 91709541

1C: Nicoline Høeg tlf: 40020912

Assistent 1A: Hulya Bastas 

Assistent 1A: Tirhas Abraham 

Assistent 1B: Camille Dokkedal 

Assistent 1C: Jamie Tower 

Spesialpedagog: Kristine Brakstad tlf: 94784589

Faglærer/ressurslærer: Meryem Gonzalez  tlf: 45874278

Faglærer/ressurslærer:   Erlend Børseth tlf: 96944078

 

2A: Geir Martin Skogrand tlf: 90598483

 

2B: Malin Antonystallin tlf: 91709589

 

2C: Kristine Solheim tlf: 46801349

Assistent 2A:  Farzana Kausar

Assistent 2B: 

Assistent 2C: Michelle Apura Lokheim

Spesialpedagog: Kjerstin Moseng tlf: 46801971

Faglærer/ressurslærer: Stine Abrahamsen tlf: 94871964

Faglærer/ressurslærer: Janne Andorsen tlf: 94783407 

3A: Iqra Ali tlf: 46804592

3B: Hanne Krystad tlf: 94791358

3C: Christine Kopperud Eriksson tlf: 91709621

Assistent 3A: Gunay Agbal

Assistent 3B: Hussein Aden Adib 

Assistent 3C:  Selenge Bataatar Waale

Spesialpedagog: Anna Barbara Sagvolden tlf: 46802445 

Faglærer/ressurslærer: Sølve Reitan tlf: 48951876

Faglærer/ressurslærer: Birgit Pettersson  tlf: 48956724

 

4A: Joakim Lia tlf: 46837458

   

  Nathalie Willarama tlf: 

4B: Emilie Grande tlf: 47485282

4C: Kristin Sollie Wold tlf: 468099469

Assistent 4B: Rosanna Aquino Ogando

Assistent 4C: Amirithini Wimalarasan

Spesialpedagog: Mayte Arjona tlf: 91744054

Spesialpedagog: Maren Iversen tlf: 91709149

Spesialpedagog: Marit Reistad tlf: 91721195

Faglærer/ressurslærer: Julia G. Andresen tlf: 94784261

Faglærer/ressurslærer: Karen Moh tlf: 91709478

Faglærer/ressurslærer: Sølve Reitan tlf: 48956724

 

5A: Anna B.Hanssen tlf: 94790679

5B: Maria Caspari tlf: 94784148

5C: Fatemeh Javad tlf: 46801572

Assistent 5B: Nadia Khan

Assistent 5C: Mona Olafsen

Spesialpedagog: Maren Iversen tlf: 91709149

Faglærer/ressurslærer: Julia G. Andresen tlf: 94784261

Faglærer/ressurslærer: Ulrik Sundby tlf: 94793896

Faglærer/ressurslærer: Thomas langaard tlf: 46801293

 

6A: Viggo Oppegård tlf: 46803652

6B: Sadiq Dahir tlf: 94785761

6C: Fabian Egbele tlf: 45637667

Assistent 6B: Zainab iqbal

Spesialpedagog: Marthe Kvesetmoen tlf: 94796142

Faglærer/ressurslærer: Julia G. Andresen tlf: 94784261

Faglærer/ressurslærer: Ulrik Sundby tlf: 94793896

Faglærer/ressurslærer: Thomas langaard tlf: 46801293

 

Faglærer/ressurslærer. Colm Holmagan tlf: 91718972

 

7A: Veronica Øren tlf: 46801749

7B: Magnus Tønnesen tlf: 46804673

7C: Karen Marie Kvaløy tlf: 94791548

Assistent 7A: Nina Solheim

Assistent 7B: Najada Deari

Spesialpedagog: Line Hardy tlf: 94790821

Faglærer/ressurslærer: Erik Lauritsen tlf: 46938927

Faglærer/ressurslærer: Ulrik Sundby tlf: 94793896

Faglærer/ressurslærer: Colm Holmagan tlf: 91718972

 

T-klassen:

Kontaktlærer: Lise Jarlsby tlf: 91709156

Kontaktlærer: Lene Lyberg tlf: 91718259

Faglærer/ressurslærer: Dehar Ardemi tlf: 48999828

Assistent: Monica Sturtzel

 

Aktivitetsskolen:

AKS-leder:Janne Lindgaard tlf: 47782493

Baseleder 1. - 2. trinn: Juni Andersen tlf: 46 81 18 57

Baseleder 3. - 4. trinn: Radouane Khris tlf: 47 63 90 03

 

Assistenter

Gunay Agbal

Vasifje Ademi

Fouzia Hassan Mohamadnuri

Vanitha Pathmasri

Abderrahim Salam Samouh

Selenge Waale

Amirthini Wimalarasan

Mina Sadouk

Hulya Bastas

Oda Sørlie

Arvin Go

Rosanna Aquino Ogando

Abukar Haji

Monique Aarseth

Camilla Dokkedal

Jamie Tower

Dyveke Christine Sæther

Vahiba Iqbal

Enoch Richard Kirya-Atabala

Eirik

Organisasjonskart 2020-2021.pdf

Kontaktinformasjon til skolen

  • Sentralbord: 08.00-15.30
  • Telefon:23466350
  • Besøksadresse: 

Ragnhild Schibbyes vei 2, 0968 Oslo

  • Postadresse:

Oslo kommune, Utdanningsetaten

Vestli

Postboks 6127 Etterstad

0602 Oslo 

  • E-post:

        postmottak@ude.oslo.kommune.no  

Merk e-posten eller konvolutten med skolens navn.